Nawigacja

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im.Komisji Edukacji Narodowej w Czubrowicach
  Szkoła Podstawowa im.Komisji Edukacji Narodowej
  Czubrowice 85
  32-049 Przeginia
  woj. małopolskie
 • (0-12)38-98-045

SZKOLNA WIGILIA

Wtorek 22.01.2019

WIARYGODNA SZKOŁA

ODBLASKOWA SZKOŁA

Witamy na naszej

stronie :)

 

 

 • GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

  GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

  O PUCHAR WÓJTA GMINY JERZMANOWICE-PRZEGINIA

  GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM - Obrazek 1 GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM - Obrazek 2

 • DZIEŃ DZIECKA

  DZIEŃ DZIECKA

      1.06.2016r. uczniowie naszej szkoły z okazji Dnia Dziecka odwiedzili krakowskie ZOO. Atrakcje, jakie czekały na nasze pociechy oraz wspaniała pogoda sprawiły,że wyjazd był bardzo udany. Wycieczka w całości została ufundowana przez Komitet Rodzicielski. W imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły  dziękujemy Radzie Rodziców oraz całemu Komitetowi Rodzicielskiemu za tak wspaniały prezent z okazji ich święta.smileyheart

 • ŚWIĘTO RODZINY

  ŚWIĘTO RODZINY

  Są w kalendarzu wspaniałe daty,
  które świętuje ludzkość od lat.
  Jednak Dzień Mamy i Taty
  to dzień jedyny.
  To najwspanialsza ze wszystkich dat.

   

  25.05.2016r. Rodzice naszych uczniów przeżyli wspaniałe chwile z okazji swojego święta, na które zostali zaproszeni do szkoły. Podczas uroczystości dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a nastepnie przeniosły wszystkich w bajkowy świat Jasia i Małgosi Zwieńczeniem uroczystości były żywiołowe tańce w wykonaniu uczniów klasy I oraz klasy 4,5, i 6..Na twarzach rodziców malował się uśmiech, a nawet łzy wzruszenia. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty .

 • ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

  ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

  04.05.2016r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klas IV-VI pod kierunkiem pani Klaudii Niedźwiedź przygotowali "Żywą lekcję historii" poświęconą tym doniosłym wydarzeniom. Było spotkanie z Konstytucją, słuchowisko radiowe, a szkolny chór zaśpiewał kilka utworów związanych z tym świętem - Rota, Witaj majowa jutrzenko czy Jak długo na Wawelu. Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła uczniom nagrody oraz dyplomy za udział w konkursie "1050 rocznica Chrztu Polskiego

 • SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

   

  III miejsce dla Oliwii Sioły  

  III Gminnym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej

       SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW - Obrazek 1 SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW - Obrazek 2

 • OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ "BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM"

  OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ "BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM" - Obrazek 1

  Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły - Oliwia Sioła, Klaudia Przekwas, Michał Całus oraz Karol Stach w 

  FINALE POWIATOWYM OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU "BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM" ZAJĘLI

 • WARSZTATY WIELKANOCNE

  WARSZTATY WIELKANOCNE

  Serdecznie zapraszamy rodziców 

                               na Warsztaty Wielkanocne              

 •        5 rocznica obchodów Narodowego dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

   

     1 marca pojechaliśmy do Szkoły Podstawowej w Racławicach na spotkanie z żołnierzami Jednostki Specjalnej ,,Nil” z okazji 5 Narodowego Dnia  Pamięci Żołnierzy Wyklętych, przyjechała też policja z Krzeszowic. Na początku głos zabrał wójt naszej gminy, Pan Adam Piaśnik, informując, iż w tym dniu obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Następnie pan major wojsk specjalnych, wyjaśnił nam skąd wzięło się określenie żołnierze wyklęci i opisał ich los wraz z operacjami i działaniami, które przeprowadzili. W dalszej kolejności obejrzeliśmy filmy obrazujące pełną poświęcenia służbę żołnierzy jednostek specjalnych Nil i Grom. Nie obyło się też bez krótkiego konkursu. Miło nam poinformować, że dwóch  kolegów z naszej szkoły wygrało nagrody, gdyż potrafili bezbłędnie wymienić wszystkie polskie jednostki specjalne.  Są to Maciej Sroka z klasy IV i Daniel Rusek z klasy VI. Serdecznie  gratulujemy!                                                                            Mieliśmy też okazję poznać wyposażenie wojskowe dwóch żołnierzy jednostek specjalnych o pseudonimach Smoku i Prokop. Ileż było przy tym radości! Niektórzy nawet zrobili sobie selfie w towarzystwie naszych dzielnych wojaków!                     Na koniec dostaliśmy w prezencie odblaski w kształcie serca z napisem: Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym oraz broszurkę z informacjami  na temat żołnierzy wyklętych podpisaną przez Wójta Gminy Jerzmanowice-Przeginia, Pana Adama Piaśnika. Dzięki takiej oprawie Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych na zawsze utkwi nam w pamięci.             Dziękujemy bardzo za to spotkanie.

 • WYJAZD NA LODOWISKO

  WYJAZD NA LODOWISKO

  W czwartek 25.02.2016r. na zakończenie sezonu zimowego uczennice klasy 6, należące do kółka tanecznego, odwiedziły lodowisko w Kzeszowicach. Nie wszystkie z nich miały wcześniej okazję jeździć na łyżwach, mimo tego doskonale sobie poradziły. Oczywiście nie obyło się bez upadków!smiley Po zmaganiach na lodowisku  przyszedł czas na ulubioną pizzę oraz coś słodkiego. Wyjazd można zaliczyć do udanych.

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im.Komisji Edukacji Narodowej w Czubrowicach
  Szkoła Podstawowa im.Komisji Edukacji Narodowej
  Czubrowice 85
  32-049 Przeginia
  woj. małopolskie
 • (0-12)38-98-045

Galeria zdjęć