SZKOLNA WIGILIA

Język angielski

23 maja odbył się I Gminny Konkurs dla szkól podstawowych pt: „ We are the world”

Do konkursu należało opanować zagadnienia, które będą sprawdzane na sprawdzianie szóstoklasisty z języka angielskiego w 2015 roku.

Do konkursu przystąpiło trzech uczestników z naszej szkoły.

Marcin Hrabia i Aleksandra Olszyńska z kl. VI i Szymon Dziwak z kl. V

Ola i Szymon zajęli III miejsca

22 maja odbył się I Międzyszkolny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Zespole Szkół w Przegini.

Do konkursu zgłosiło się trzech uczestników:

Oliwia Sioła kl. IV – wykonała piosenkę pt: „ My heart will go on” Celine Dion

Julia Karcz i Aleksandra Dziwak kl. IV – wykonały piosenkę pt: „ Roar” Katty Perry

Wiktoria Woźniak i Weronika Hrabia kl. V – wykonały piosenkę pt: „ Stay” Rihanna  - zajęły I miejsce w grupie wiekowej dla klas IV - VI

W maju 2014 r. odbył się szkolny konkurs z języka angielskiego dla klas IV – VI. 12 Uczestników mogło wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami.

I miejsce – Wiktoria Wożniak kl. V

II miejsce – Roksana Krzystanek kl. VI

II miejsce – Szymon Dziwak kl. V i Marcin Hrabia kl. VI

Nagrody książkowe dla uczniów, którzy zajęli I, II i III miejsce zasponsorowało wydawnictwo Oxford University Press